Bike&Lock

DESIGN

Bike&Lock to bezpieczny garaż na rower, chroniący Wasz jednoślad przed kradzieżą i szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Bike&Lock to nie tylko pojemny schowek na rower (ang. Bike locker), ale również na akcesoria rowerowe, tj. kaski, plecaki, bidony oraz hulajnogi- wszystko zmieścisz w jednym miejscu!

Nasze produkty akcentują lub łączą się zarówno z nowoczesnym jak i historycznym otoczeniem z możliwością integracji logo, koloru i kształtu boksów lub unikalnych komunikatów w celu promowania wizerunku społeczności i dopasowania boksów do otoczenia.

Rozwiązania parkingowe dla rowerów Bike&Lock można dostosować, aby poprawić wizerunek przestrzeni miejskiej i osiedlowej. Nasze produkty posiadają niestandardowe wykończenia, niestandardową grafikę i panele reklamowe, które pomagają w marketingu programu rowerowego, jak również służą do reklamowania lokalnych przedsięwzięć i lokalnej społeczności.

KLIENCI

Bike&Lock obsługuje społeczność na wielu rynkach, od korporacyjnych po rządowe, edukacyjne, opieki zdrowotnej, komunalne, wielorodzinne, transportowe lub centra handlowe. Nasze boksy uzupełniają przestrzeń miejską, osiedla, przestrzeń wokół dworców i stacji, centra handlowe, przestrzeń wokół i w biurowcach, kampusy i wiele innych.

BOKSY ROWEROWE

System Bike&Lock jest modułowy. Jest dostępny jako indywidualna przechowalnia rowerów lub sekcja modułowo ustawionych szafek. Jedna szafka mieści jeden lub dwa rowery. Szereg szafek ma rozszerzalną pojemność dla od czterech do dwunastu rowerów. Zamawiasz tylko potrzebne jednostki, a następnie możesz dodawać szafki w dowolnym późniejszym czasie. Boks rowerowy Bike&Lock to albo metalowy schowek na rowery wykonany z dobrej jakości ocynku lub z wysokowytrzymałych kompozytów poliamidowych.
Projektujemy i wykonujemy również wiaty rowerowe.